.DIOX - DIOXIDE - FEATURING

CD

Nowe

Data premiery:  2015-12-18

Prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów dobrych płyt.

ALBUM nie będzie dostępny w sklepach. Na załączonych zdjęciach próbki ciekawostek z dołączonej do albumu książeczki i Tracklista. Tego nie można nie mieć. Za kilka lat nie wybaczysz sobie, że nie kupiłeś.

Zapraszamy do zakupu jednego z tysiąca limitowanych, ekskluzywnych egzemplarzy albumu "DIOX DIOXIDE - FEATURING". 
Książeczka w nietuzinkowy sposób uzupełnia wydanie - jest to opis historii związanych z powstawaniem utworów, prawda towarzysząca okolicznościom powstania każdego z nich - nie tylko źródło utworu. Kilkanaście historii - smutnych do bólu, wesołych do łez... ale mimo wszystko prawdziwych. Na albumie można spodziewać się utworów w których kolaborował Diox z takimi artystami jak: SOKÓŁ I MARYSIA STAROSTA / CHADA / TEDE / PEZET / ELDO / MIUOSH / VIENIO / PELSON i wielu innych, u boku wielu wyśmienitych producentów lub DJ-i. 


Za gramofonami tego wyjątkowego albumu, przygotowanego w formie mixtape'u, stanął Dj Grubaz. Kilkunastoletnia znajomość artystów zaowocowała nie tylko nagraniami gościnnymi na album Diox'a, ale również wieloma "gościnami", które DJ Grubaz poskładał w całość i nadał im swoją kolejność - nie zawsze zgodną z chronologią, względem powstawania utworów.

Album przewidywany jest w nakładzie 1000 sztuk i nigdy nie zostanie wznowione jego tłoczenie.
Wydany jest w plastikowym pudełku z książeczką. 
Album nie trafi do sprzedaży w sklepach stacjonarnych ze względu na minimalny nakład, więc zamówienie drogą internetową, to jedyny sposób na wejście w posiadanie albumu.

32,00 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
100 22,40 zł Do 960,00 zł
50 25,60 zł Do 320,00 zł
20 28,80 zł Do 64,00 zł

Produkty powiązane

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Customers who bought this product also bought:

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl