CZARNY HIFI - Nokturny i Demony

CD

Nowe

"Nokturny & Demony" to drugi album Czarnego HIFI uważanego za jednego z najlepszych producentów muzycznych w kraju. Płyta jest inspirowana mieszanką różnych gatunków muzycznych od trip-hopu przez elektronikę, muzykę filmową i akustyczną. Podobnie jak przy świetnie przyjętej płycie "Niedopowiedzenia" Czarny HIFI zaprosił gości z rozmaitym backgroundem muzycznym. Jest więc między innymi Sokół, Mes, VNM, Tomson, Hades, KęKę, Iza Kowalewska, Flojd, DJ Eprom i DJ Kebs oraz chłopaki z Night Marks Electric Trio - Adam Kabaciński i Marek Pędziwiatr. Na płycie pojawia się również Promoe z Looptroop Rockers. Producent zadbał nie tylko o oprawę muzyczną ale również dobrał prawie całą tematykę tekstową utworów.

Tak jak w poprzednich produkcjach Czarnego słyszymy wyraźnie jego autorski styl, dbałość o detal i szeroką paletę barw. Album "Nokturny & Demony" jest także bardziej zróżnicowany muzycznie. Obok tradycyjnie zaaranżowanych piosenek mamy także bardzo otwarte nietypowe formy.

"Nokturny & Demony" to niewątpliwie wyjątkowe wydawnictwo na rynku muzycznym.

Album promują klipy: "Nokturn" oraz "Nadzieja", jak i  street single: "Latami" z gościnnym udziałem Sokoła oraz "Santeria perdition".

Utwory:

 1. Nokturn
 2. Nadzieja
 3. Tommy Lobo
 4. Dziecko we mnie
 5. Anti hype
 6. No turnin back
 7. Nara
 8. Latami
 9. Trudne szczęścia
 10. Demony
 11. Santeria Perdition
 12. Fabric of life
 13. Departures - Odloty

32,00 zł

Produkty powiązane

5 inne produkty w tej samej kategorii:

Customers who bought this product also bought:

Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia Transferuj.pl